لیپوماتیک پشت ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا جزو بهترین جراحی زیبایی لاغری روش ها برای رفع چربی های این ناحیه به شمار می آید .

وجود مقادیر زیادی چربی در ناحیه ی ساق پا جزو مشکلاتی است که در برخی افراد دیده می شود . این افراد به طور معمول در پوشیدن شلوار های تنگ و یا کفش های ساق بلند با مشکل مواجه خواهند شد .

افرادی که دارای ساق پای چاق می باشند می توانند از روش لیپوماتیک پشت ساق پا بهره مند شوند زیرا معمولا با کمک رژیم و ورزش نیز نمی توان چربی های اضافی موجود در این ناحیه را از بین برد .

در برخی از افراد مقدار بسیار زیادی چربی در قسمت ساق و مچ پا جمع می‌شود در نتیجه پا نسبت به سایر قسمت‌ های بدن بسیار بزرگ‌ تر است.

 امروزه لیپوماتیک پشت ساق پا، لیپوماتیک ران و ساق پا، لیپوماتیک مچ به یک روش بسیار محبوب تبدیل شده است زیرا تکنیک‌ های بسیار پیشرفته لیپوماتیک توانسته است ریسک عوارض را کاهش دهد و نتایج بسیار مطلوبی را ایجاد نماید.

 متقاضیان لیپوماتیک در نقاطی که قصد دارم تحت درمان قرار بگیرد نفره بسیار زیادی چربی دارند، چربی پاها می ‌تواند به صورت موضعی یا کلی جمع شده باشد.

چربی موضعی در این افراد به صورت توده‌های برجسته ایجاد شده است که با تاثیرات منفی بر زیبایی ظاهر پاهای آن ها همراه است. افرادی که دارای چربی محیطی کلی هستند پای آن ها چاق است و چربی به یک نقطه محدود نشده است.

 

 

لیپوماتیک پشت ساق پا بهترین روش برای لاغر کردن ساق و مچ پا:

لیپوماتیک پشت ساق پا  روش جراحی است که طی آن پزشک برش‌های کوچکی را روی پوست ایجاد می‌ کند و از یک دستگاه کوچک برای رفع چربی از لایه فوقانی پوست و زیر عضله استفاده می‌‌نماید.

 می‌ توان از لیپوماتیک برای رفع چربی‌ های همه نقاط بدن استفاده کرد و به طور ایمن برای همیشه به رفع آن ها پرداخت.

 در صورت عدم رعایت رژیم غذایی احتمال بزرگ شدن سلول‌ های چربی وجود دارد اما به طور کلی کاهش چربی ‌های بدن با نتایج تقریباً پایداری همراه است.

 

 

 

مزایای لیپوماتیک پشت ساق پا چیست؟

 لیپوماتیک ساق و مچ پا با مزایای متعددی همراه است که در ادامه به آنها اشاره می‌‌کنیم:

  • دوران بهبود و استراحت پس از لیپوماتیک پا بسیار کوتاه است و می‌توانید طی مدت ۴۸ ساعت فعالیت ‌های روتین خود را شروع کنید.
  • لیپوماتیک ساق و مچ پا تحت بی حسی موضعی انجام می‌شود و شما در طول درمان هیچ گونه دردی را احساس نخواهید کرد.
  • در این روش از دستگاه‌ های بسیار کوچک استفاده می ‌‌شود که عملاً به اندازه نوک مداد هستند بنابراین جای برش و وقتی روی پوست شما باقی نخواهد ماند.
  • پس از اتمام لیپوماتیک ساق و مچ پا می‌توانید فوراً شاهد نتایج ایجاد شده باشید. نتایج حاصل از درمان کاملا رضایت بخش است.
  • پس از آنکه چربی‌های ساق و مچ بر طرف شدند در صورتی که رژیم غذایی خود را رعایت کنید هرگز مجددا شاهد بازگشت چربی‌ها نخواهید بود زیرا نتایج حاصل از لیپوماتیک دائمی است.

 

نتایج حاصل از درمان چه زمانی قابل مشاهده است؟

تعداد زیادی از افراد پس از درمان با لیپوماتیک پشت ساق پا به نتایج بسیار عالی دست می‌‌یابند، اما باید به خاطر داشته باشید که واکنش بدن افراد مختلف متفاوت است و به همین دلیل نتایج حاصل از درمان در همه افراد یکسان نیست و برخی از افراد با نتایج حیرت‌ انگیز و عالی رو به‌ رو می‌شوند اما برخی دیگر فقط شاهد تغییرات جزئی می‌ شوند که ممکن است برای دیگران چندان قابل مشاهده نباشد.

 

 

هزینه عمل لیپوماتیک پشت ساق پا پا چقدر است؟

هزینه لیپوماتیک پشت ساق پا مانند هر روش زیبایی دیگر برای هر شخص متفاوت است. عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی لیپوماتیک پا موثر هستند از جمله میزان چربی اضافه ساق و مچ پا، محل جغرافیایی درمان، شهرت و تبحر پزشک و مراقبت های قبل و بعد لیپوماتیک. بهتر است قبل از انجام لیپوماتیک ساق و مچ پا درباره هزینه و سایر مسائل با پزشک مشورت شود.

 

لیپوماتیک پشت گردن :

بسیاری از افراد از وجود چربی در پشت گردن خود رنج می برند و همیشه در صدد هستند تا با لیپوماتیک پشت گردن این مشکل را برطرف نمایند.

 در واقع پشت گردن با کاهش و افزایش وزن بدن به وجود می آید. کسانی که بیشتر به دنبال کاهش وزن سریع خود هستند گردن های بزرگتری دارند.

با استفاده از لیپوماتیک پشت گردن، می توان این برآمدگی ها را برطرف نمود. لیپوماتیک پشت گردن به معنای خارج کردن چربی از قسمت مورد نظر است که با توجه به اینکه این عمل برای زیبایی بدن انجام می شود، بسیاری از پزشکان آن را یک عمل زیبایی می دانند.

 

فواید لیپوماتیک پشت گردن:

گردن افراد یکی از مکان هایی در بدن است که دیر تر از سایر اندام ها تغییر سایز می دهد. افتادگی که بعد از لاغری یا افزایش سن برای افراد ایجاد می شود تاثیر زیادی روی زیبایی گذاشته و با لیپوماتیک گردن، می توان آن را برطرف نمود.

در این روش قسمت هایی از گردن برش داده شده و با دستگاه مخصوص چربی درون آن استخراج می شود. با توجه به اینکه این عمل جراحی نیاز به مراقبت دارد می بایست بعد از انجام لیپوماتیک گردن آن را با گن هایی که دکتر تجویز می کند، محکم و ثابت بست. در واقع این گن ها برای جمع کردن مورد استفاده قرار می گیرند و استفاده از آن ها بعد از عمل لیپوماتیک ضروری خواهد بود.

 

 

عوارض لیپوماتیک پشت گردن:

 در صورت عدم استفاده ی درست از گردن بند هایی که پزشک جراح تجویز می نماید ممکن است افتادگی بیشتر گردد و عوارض بعدی به دنبال خواهد داشت.

استفاده از لیپوماتیک پشت گردن برای کاهش وزن نیست و نباید افراد آن را با کم کردن وزن اشتباه بگیرند. بلکه چربی که در زمان دیرتری ممکن است با ورزش از بین برود را می توان با لیپوماتیک گردن از بین برد.

علاوه بر این در لیپوماتیک پشت گردن لازم است مراقبت های بعد از عمل جراحی به دقت انجام شود زیرا در صورت هر گونه سهل انگاری، نتایج این عمل جراحی رضایت بخش نخواهد بود و عملا بدون نتیجه می گردد.

 

 

 دکتر آرش نجف بیگی – جراح زیبایی

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 14 =