لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو صرفا جهت تخلیه چربی به دلیل اضافه وزن نیست بلکه در مواردی لیپوماتیک برای کوچک کردن قسمتی از بدن می باشد تا شخص به تناسب اندام برسد.

 لیپوماتیک بازو یکی از مواردی است که تاثیر زیادی در اندام های بالا تنه جهت رسیدن به تناسب اندام دارد. برخی از نواحی بدن دارای بافت های سخت هستند، که یکی از این نواحی بازوها می باشند .

در برخی از موارد شخص با انجام تمرینات سخت و منظم ورزشی نمی تواند به تناسب اندام و کاهش چربی بازوهای خود برسد در چنین مواقعی نیاز است که شخص از روش لیپوماتیک استفاده کند.

 

در برخی از اشخاص به دلایلی مانند وراثت، بزرگ شدن بازوها به شکل عجیب رخ می دهد و این اشخاص دارای بازوهای پرچرب و بزرگ می شوند که این می تواند برای آن ها آزار دهنده باشد بنابراین با انجام تمرینات سخت بازو و یا گرفتن رژیم های سخت تلاش به از بین بردن چربی اضافی این نواحی می کنند ، در اغلب موارد به دلیل سر سخت بودن چربی این نواحی انجام فعالیت های فوق بی نتیجه بوده و از بین رفتن چربی بازوها به شکل اصولی انجام نمی شود در نتیجه شخص باید به دنبال راه کارهای دیگری برای آب کردن چربی این نواحی باشد.

لاغری با لیپوماتیک می تواند بازوهای شمارا زیبا و خوش فرم نماید و چربی های اضافی از آن را بیرون بکشد. لیپوماتیک با قدرت لیفت بالایی که دارد می تواند باعث سفت شدن و جمع کردن بازوهای شما بشود. پس از جراحی لیپوماتیک بازو نه تنها چربی ها از بین می رود بلکه بافت پوست جوان و تازه تر می شود و شخص احساس بهتری را در زمان پوشیدن لباس ها احساس می کند.

 

 

نحوه عمل لیپوماتیک بازو:

افرادی که دارای بازوهای بزرگ و افتاده هستند بهترین کاندیدای جراحی لیپوماتیک بازو هستند.دقت داشته باشید که انتخاب جراح برای کوچک کردن بازوها می تواند نقش به سزایی در نتیجه عمل داشته باشد، این جراحی بدون برش و بخیه است و با بی حسی موضعی و بدون بی هوشی انجام می شود، در نظر داشته باشید که در یک جلسه می توان میزان قابل توجهی از چربی های این ناحیه را بیرون کشیده و به بازوها فرم داد.

 درعمل لیپوماتیک بازو  چربی این ناحیه تخلیه و تا حد ممکن پوست کشیده می شود، در واقع هم چربی ها تخلیه شده و هم لیفت پوست بازو صورت می گیرد.

در ابتدا پزشک بازوهای شما را بررسی می کند تا بتواند نواحی استخراج چربی را بررسی کند این موضوع اهمیت زیادی دارد زیرا در صورتی که چربی ها به درستی از بازوها خارج نشوند ناهمواری به وجود خواهد آمد و بعد از لیپوماتیک، بازو به صورت یک دست در اندام فوقانی دیده نخواهد شد.

بعد از آن باید از کانولای مخصوص و مناسب در قسمت بازوها استفاده کرد. سپس چربی ها به بیرون کشیده می شوند و در صورتی که بیمار تمایل داشته باشد می تواند چربی های خارج شده از بازو را به قسمت پشت دست ها تزریق کند تا جوانسازی پوست دست انجام بگیرد.

لیپوماتیک بازو تنها در یک جلسه قابل انجام است و افراد می توانند نتیجه را بلافاصله بعد از لیپوماتیک و در همان روز مشاهده کنند. تنها باید دقت داشته باشید که مراقبت های بعد از لیپوماتیک به درستی انجام بگیرد و گن های مخصوص را استفاده کنید تا روند بهبودی سریع تر رخ دهد.

لیپوماتیک ران یکی از رایج ترین انواع جراحی در سراسر جهان است که به علت اهمیتی که افراد به ظاهر و زیبایی بدن خود می دهند به یکی از محبوب ترین انواع جراحی زیبایی تبدیل شده است.

در اکثر موارد که بیمار پس از رعایت رژیم غذایی شدید و انجام دادن تمرینات ورزشی سنگین نمی تواند به نتیجه دلخواه برسد، به جستجوی روش های جراحی مختلف برمی آید.

 

انواع لیپوماتیک ران:

به طور کلی پائین تنه بزرگتر از بالاتنه است. اکثر زنان در ناحیه دچار چاقی هستند. تعداد زیادی از زنان از ظاهر خود کاملا راضی هستند و تناسب اندام بسیار خوبی دارند، اما گروهی دیگر هیچ گونه رضایتی از وضعیت ران ها و کمر خود ندارند و پائین تنه آنها بسیار چاق تر از قسمت بالا تنه است، گویی ران های آنها به فرد دیگری تعلق دارد.

 ران های این گروه از افراد بسیار چاق و حجیم است. می­توان به کمک لیپوماتیک ران چربی های اضافی این ناحیه را از بین برد و ظاهری زیبا خلق دارد.

 

 

لیپوماتیک بغل ران:

قسمت های داخلی ران برخی از زنان به علت چاقی به ران مخالف سائیده می شود و باعث التهاب پوست این ناحیه می شود.

لیپوماتیک می تواند به رفع این مشکل کمک کند، یا حداقل باعث بهبود آن شود. چاقی قسمت های داخلی ران می تواند مشکلات متعددی را در خصوص سائیدگی پوست این ناحیه ایجاد کند و حتی بر نحوه راه رفتن افراد تاثیر بگذارد.

 

 

 

قسمت های خارجی ران و لیپوماتیک بغل ران:

قسمت های خارجی ران نسبت به قسمت­ های داخلی چربی بیشتری را جمع می کنند و رفع این چربی ها به طرز قابل توجهی باعث کاهش حجم ران و زیبا شدن ظاهر آن می شود. اغلب تغییراتی که در ظاهر ران ایجاد می شود، حیرت انگیز است.

از بین بردن چربی های ران می تواند باعث تغییر ظاهر بدن شود، در نتیجه بیمار می تواند به راحتی از شلوارهای جین استفاده کند و ظاهری زیبا داشته باشد.

 

 

اقدامات لازم قبل از لیپوماتیک:

پزشک قبل از لیپوماتیک بازو از بیمار می خواهد موارد زیر را انجام دهد:

  • آزمایشات لازم را درخواست می کند و وضعیت پزشکی او را ارزیابی می نماید.
  • پزشک برخی داروها از تجویز می کند یا سطح داروهای او را تنظیم می نماید.
  • از بیمار می خواهد که از استعمال دخانیات خودداری کند.
  • بیمار باید از مصرف آسپرین، داروهای ضد التهاب و مکمل های گیاهی خودداری کند زیرا این داروها باعث افزایش خونریزی می شوند.
  • پزشک دستورات خاصی را به بیمار می دهد که به فرایند درمان کمک می کند.
  • پزشک نکات مهمی که باید در روز جراحی رعایت شود را گوشزد می کند.
  • پزشک به بیمار اطلاع می دهد که در حین عمل او را بیهوش می کند.
  • پزشک در خصوص مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک و نکات مهم با بیمار صحبت می کند.
  • پزشک با بیمار در خصوص محل انجام عمل لیپوماتیک بازو صحبت می کند.

 

 

عمل جراحی لیپوماتیک:

عمل لیپوماتیک تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. پزشک در محل مورد نظر، برش هایی را به طول ۲ تا ۶ میلی متر ایجاد می کند.

سپس لوله کانولا وارد بافت های چربی می شود و حرکات لرزشی و چرخشی آن باعث تخریب چربی ها می شود. این حرکات هیچ گونه آسیبی به عروق خونی و سایر قسمت های بدن نمی رساند.

بیمار پس از جراحی می تواند شاهد تغییرات و کاهش وزن خود باشد. پزشک می تواند از چربی های برداشته شده برای تمیز کردن یا افزایش حجم سایر قسمت های بدن مانند لب، گونه، و دست ها استفاده کند.

 دکتر آرش نجف بیگی – جراح زیبایی

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − چهارده =