جراح سینه خوب

جراح سینه خوب، کسی است که علاوه بر دوره جراحی عمومی، دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز گذرانده باشد. همچنین جراح سینه خوب در تهران، بایذ دارای مدرک معتبر از مراکز دانشگاهی معتبر بوده و در زمینه جراحی های زیبایی و پلاستیک تبحر کافی داشته باشد.

به دلایل مختلفی جراحی زیبایی سینه در بین خانم ها روز به روز بیشتر می شود و از آنجایی که جراحی زیبایی سینه از جراحی های حساس به شمار می رود، پیدا کردن جراح سینه خوب در تهران اهمیت زیادی پیدا می کند و اولین مرحله اساسی و تاثیرگذار در گرفتن نتیجه مطلوب است. جراح سینه خوب در تهران باید بسیار مجرب و متخصص باشد و بدون ایجاد مشکل و عارضه ای، بهترین نتیجه را به وجود بیاورد.

زیبایی سینه ها، به خانم ها در داشتن اندامی زیبا و متناسب کمک بسیاری می کند. جراح سینه خوب در تهران می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و زیبایی سینه های خانم هایی شود که سینه های کوچک، افتاده و یا بزرگ دارند.

سوالات مربوط به بهترین جراح سینه خوب در تهران

خانم هایی که تصمیمم دارند جراحی سینه از قبیل عمل ماموپلاستی و عمل پروتز سینه و غیره را انجام دهند، به دنبال راهکارهای مختلفی برای پیدا کردن جراح سینه خوب در تهران می باشند.

متقاضیان جراحی سینه با سوالاتی در مورد جراح سینه خوب در تهران مواجه می شوند:

  • جراح سینه خوب در تهران چه کسی است؟
  • جراح سینه خوب چه ویژگی هایی دارد ؟
  • جراح سینه خوب در تهران و ایران چه کسی است؟

در این مقاله با ذکر خصوصیات جراح سینه خوب در تهران، شما را در انتخاب جراح سینه خوب در تهران یاری خواهیم کرد.

خصوصیات بهترین جراح سینه خانم

افراد می توانند به مطب یک جراح فوق تخصص پلاستیک مراجعه کنند و بیماران قبلی را که عمل جراحی زیبایی سینه انجام داده اند از نزدیک ببینند و میزان رضایتمندی افراد را جویا شوند.

جراح سینه حوب در تهران کسی است که سلامتی بیمار در اولویت کارش باشد و هدف فرد را از انجام عمل جراحی سینه جویا شود و با توجه به مهارت و تخصصی که دارد اقدام به درمان و عمل بیمار بکند.

مشاوره حضوری با جراح سینه خوب

جراح سینه خوب در تهران قادر است با انجام روش های مختلف فرم دهی و زیباسازی، سینه هر فرد را متناسب با بدن او فرم دهد.

همچنین افراد می توانند با مراجعه به مطب، با جراح سینه خوب به صورت حضوری مشاوره انجام دهند.

مراجعه به فوق تخصص پلاستیک

توصیه می شود برای اینکه صدمات و عوارض ناشی از جراحی، حداقل میزان را داشته باشد، جراحی سینه را یک فوق تخصص پلاستیک انجام دهد.

جراح سینه خوب، هدف فرد از جراحی سینه را جویا می شود و بهترین روش را برای جراحی بیمار انتخاب می کند و یک دیدگاه کلی از نتیجه عمل به فرد ارائه می دهد.

همچنین جراح سینه خوب در تهران باید به تمام سوالات فرد در رابطه با جراحی سینه با صبر و حوصله پاسخ دهد و در مورد اقدامات قبل از جراحی و مراقبت های بعد از جراحی توصیه های لازم را به بیمار بکند.

جراح سینه خوب قبل از اینکه اقدام به عمل بیمار بکند از او سوالاتی در مورد ابتلا به بیماری خاص یا مصرف داروی خاص می پرسد و آزمایشات لازم برای چک کردن وضعیت بدنی فرد را تجویز میکند تا بتواند با شرایطی کاملا ایمن اقدام به جراحی سینه فرد کند.

جراح سینه خوب در تهران کسی است که سلامتی فرد را بدون در نظر گرفتن منافع مالی در اولویت کار خود قرار دهد.

جراح سینه خوب، باید اندام و چارچوب کلی بدن بیمار را بررسی کند تا بهترین روش را برای ایجاد بهترین نتیجه انتخاب نماید.

جراح سینه خوب در تهران را چگونه انتخاب کنیم ؟

متقاضیان جراحی می توانند برای یافتن بهترین جراح سینه در تهران از دوستان و اطرافیان پرس و جو کنند و یا اینکه در اینترنت سرچ کنند و لیستی از جراحان سینه موفق را تهیه نمایند و همچنین به سایت جراحان زیبایی سینه مراجعه کنند و پزشکان مختلف را از نظر میزان تخصص، مهارت و میزان تجاربی که دارند مورد بررسی قرار دهند.

روش دیگر هم این است که به مطب جراح سینه مورد نظر بروند و نمونه کارهای داخل مطب را ببینند و با نحوه کار پزشک مورد نظر آشنا شوند و همچنین با بیمارانی که در فواصل زمانی مختلف بعد از جراحی سینه به مطب آمده اند صحبت کنند و میزان رضایت افراد را از انجام عمل جویا شوند تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

کدام عمل جراحی سینه برای من مناسب است؟

جراح سینه خوب باید بداند که عمل های جراحی  متفاوت می باشند و هر بیمار با توجه به جنسیت و نیازی که دارد ممکن است به یکی از جراحی های سینه نیاز داشته باشد. مثلا کسانی که سینه های بزرگی دارند، عمل جراحی ای انجام می دهند که منجر به کوچک کردن سینه های آن ها شود و برایشان مناسب است. همچنین آنها می توانند عمل جراحی سینه را همزمان با لیفت سینه نیز، نزد بهترین جراح سینه در تهران انجام دهند.

در عوض افرادی که دارای سینه های کوچک می باشند و یا سینه های آن ها به علت سرطان سینه یا حوادث آسیب دیده است و پروتز سینه نیاز دارند می توانند عمل پروتز سینه را انجام دهند که عیوب سینه  آن ها را برطرف کند و برای این کار باید دنبال جراح سینه خوب باشند.

اثرات جراحی سینه

با توجه به نوع جراحی سینه که بیمار انجام می دهد، این جراحی در زیبایی فرد و بالا رفتن اعتماد به نفس فرد تاثیر بسزایی دارد. میزان رضایت بیماران از جراحی سینه معمولا بالا بوده و بلافاصله بعد از عمل نتیجه مشخص می شود. به طور کلی اثرات جراحی سینه عبارت است از:

بزرگ کردن سینه های کوچک (عمل پروتز سینه)

کوچک کردن سینه های بزرگ

بالا بردن سینه(لیفت)

کوچک کردن سینه آقایان (با روش اولترازد ژنیکوماستی)

و…

جراحی سینه که اصطلاح علمی آن breast surgery  می باشد، از جراحی های زیبایی و یا ترمیمی میباشد که قادر است با رفع عیوب سینه تاثیر بسزایی در رفع مشکلات سینه بانوان و آقایان داشته باشد.

جراحی سینه نه تنها در میان بانوان بلکه در میان آقایانی نیز که سینه های بزرگی دارند انجام می شود که به آن جراحی کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی میگویند و می توان با روش اولترازد ژنیکوماستی هم این کار را انجام داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + پنج =