جراح رینوپلاستی

جراح رینوپلاستی

جراح رینوپلاستی: عمل های زیبایی نظیر عمل زیبایی جراحی رینوپلاستی که به آن عمل زیبایی بینی گفته می شود ، باید در مراکز معتبر صورت پذیرند تا دستیابی به نتیجه مطلوب از عمل محقق گردد ، از این رو در این مقاله ، انتخاب جراح رینوپلاستی در تهران  مورد بررسی قرار گرفته شده است .

رینوپلاستی : در این نوع عمل زیبایی صورت پزشک متخصص و جراح رینوپلاستی با بهره گیری از تکنیک ها و تجهیزات پزشکی ، به منظور زیبا سازی و ایجاد تناسب بینی با دیگر اجزای صورت ، تغییرات و اصلاحاتی را بر روی بینی اعمال می کنید .

جراح رینوپلاستی  :

در رابطه با انتخاب جراح رینوپلاستی در تهران  می توان عنوان نمود که به دلیل حساسیت بالا و پرمخاطره بودن این نوع عمل ،  جراح رینوپلاستی ضمن داشتن تخصص لازم ، تجربه و مهارت کافی ، باید با متدهای پزشکی روز دنیا آشنایی کامل داشته باشد و از امکانات و تجهیزات بروز استفاده نماید تا دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل حاصل گردد .

ویژگی یک جراح رینوپلاستی:

عمل زیبایی رینوپلاستی ، با بیهوشی کامل و بستری شدن در بیمارستان و یا کلینیک های زیبایی طی چند ساعت جراحی امکان پذیر می باشد ، از این رو نظارت کامل بر مراحل مختلف عمل از مرحله ی بیهوشی تا مرحله ی بهوش آماده بیمار پس از اتمام عمل بینی ، باید توسط جراح زبده به خوبی کنترل شود .

جراح رینوپلاستی با تجربه و ماهر ، کارنامه ی موفقی در زمینه ی انجام عمل های زیبایی بینی در افراد مختلف باید داشته باشد ، زیرا وجود هر گونه نارضایتی و یا شکایت در این رابطه ، حاکی از عدم صلاحیت پزشک جراح خواهد داشت .

به دلیل سنگین بودن عمل جراحی بینی ، نیاز به مراقبت های لازم ، ویزیت های پس از عمل و در برخی موارد نیاز به عمل مجدد به منظور رینوپلاستی ثانویه ، عمل تخصصی جراحی بینی باید تنها توسط جراح متخصص پلاستیک انجام شود و از سپردن بینی خود به پزشکان کم تجربه و عمومی که خود را به عنوان متخصص جراحی بینی معرفی می کنند ، جدا خودداری نمایید زیرا مواردی بسیاری وجود دارد که آسیب های جبران ناپذیری به زیبایی و سلامت فرد در اثر عدم صلاحیت لازم پزشک معالج به بیمار وارد شده است .

یک جراح رینوپلاستی ، انجام عمل زیبایی بینی را با توجه به وضعیت جسمانی و روانی بیمار تقبل می کند و در مواردی که می توان به روشی غیر از جراحی به اصلاح بینی پرداخت ، روش های کم خطرتر را پیشنهاد خواهد داد .

دسترسی به جراح رینوپلاستی در موارد ضروری که فرد ممکن است دچار عوارض پس از عمل گردد ، باید به راحتی امکان پذیر باشد .

انجام ویزیت های به موقع ، انجام عمل ترمیمی احتمالی ، بررسی روند بهبود تا زمان دستیابی به نتیجه ی مطلوب و … از جمله ویژگی های یک جراح رینوپلاستی می باشد .

 

معیارهایی که جراح رینوپلاستی باید داشته باشد:

تقویت بینی به جای کاهش بافت های آن:

در رینوپلاستی بینی به جای کم کردن و کاهش بافت های پشت بینی با تقویت و افزایش حمایت پایه ی بینی در ناحیه ی نوک بینی،قوز بینی اصلاح می شود.

 

روسکی نکردن بینی:

یکی از زیباترین حالت پشت بینی ، حالتی است که اصطلاحا پشت بینی قوی نامیده می شود.امروزه اکثر متقاضیان جراحی پلاستیک بینی خواهان تغییرات طبیعی در بینی هستند.

از لحاظ زیبایی شناختی قوس دار شدن بینی اصلا زیبا نیست و یک پشت بینی قوی باید صاف یا حتی برخی اوقات کمی پری داشته باشد که این پر بودن پشت بینی خیلی از افراد را زیباتر می کند.در مردان نیز این پر بودن باید بیشتر از زنان بیشتر باشد.

قوی کردن پشت بینی:

در عمل های جدید بر عکس روش های قدیمی به هیچ وجه لتصالات غضروف های بینی در بخش های مختلف قطع نشده و برای کم کردن پهنای نوک بینی با روش های مخصوصی،تغییر حالت نوک بینی به شکل طبیعی بدون برداشتن غضروف ها انجام می شود.

بنابراین نوک بینی حالت طبیعی داشته و پهنای طبیعی آن،آن چنان خود را نشان می دهد که انگار بدون برداشتن غضروف ها انجام نشده است.

تقویت ساختار بینی:

برای رفع افتادگی بینی طبیعی از روش های تقویتی استفاده می شود تا علاوه بر دوام طولانی مدت،ظاهر طبیعی بینی حفظ شود.

به حداقل رساندن مصرف تامپون بینی با رعایت اصول رینوپلاستی:

به حداقل رساندن برش ها و زخم ها یک اصل مهم در جراحی بینی می باشد.

امروزه در بیشتر جراحی های بینی سعی می شود از تامپون بینی استفاده نشود تا ناراحتی و درد بعد از عمل به حداقل خود برسد.

کم کردن ضربه ها و برش های بافتی و استخوانی حین عمل باعث به حداقل رسیدن خون مردگی ها و تورم بافتی می شود،در نتیجه بیمار پس از یک هفته می تواند فعالیت های خود را شروع کند.

کوچک نکردن سوراخ بینی:

در این جراحی ها سوراخ های بینی به هیچ عنوان دست نمی خورد،زیرا این کار به چهار دلیل بسیار غیر منطقی صورت می گیرد.

اول آن که در بیشتر موارد دست خوردن سوراخ های بینی کاملا مشخص می شود و مشخص است که فرد جراحی شده، چون چین کنار پره ی بینی از بین خواهد رفت و بازسازی و اصلاح این چین و فرو رفتگی طبیعی تقریبا غیر ممکن می باشد.

امروزه مدل های جراحی فانتزی و عروسکی از محبوبیت بالایی بخوردار است و افراد به دنبال جراح رینوپلاستی در تهران می باشند.

در حقیقت افراد به دنبال جراح رینوپلاستی هستند که اثری از جراحی بینی در آن ها نباشد.

در جراحی بینی طبیعی ویژگی هایی طبیعی وجود دارد که جراح رینوپلاستی باید با آن آشنایی داشته باشد.تا جراح رینوپلاستی بتواند عمل بینی طبیعی را به افراد ارائه دهد و به بهترین شکل انجام دهد.

شناخت ویژگی های بینی توسط جراح رینوپلاستی:

پس از شناختن ویژگی های بینی طبیعی خیلی از افراد به دنبال یافتن جراح رینوپلاستی هستند.چنانچه جراح رینوپلاستی با علم زیبا شناختی آشنایی لازم را داشته باشد و از تجربه و مهارت لازم و کافی برخوردار باشد.

جراح رینوپلاستی توانایی عمل بینی طبیعی را دارد،اگر می خواهید بینی طبیعی و زیبایی داشته باشید و به دنبال یک جراح رینوپلاستی خوب هستید که تجربه و مهارت کافی را داشته باشد که نتایج مطابق با انتظارات را برای متقاضیان برآورده کند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + سیزده =