جراحی بینی با دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک ،ترمیمی و سوختگی

مشاوره رایگان   

جراحی بینی

مزایای جراحی بینی به روش بسته:

زمان کوتاه تر جراحی:

جراحی بینی به روش بسته به زمان کمتری نیاز دارد؛به این مفهوم که بیمار نیاز به بی حسی کمتری برای عمل جراحی دارد.

زخم کمتر:

از آن جا که هیچ برش خارجی در جراحی بینی به روش بسته وجود ندارد، هیچ زخم خارجی نیز به جا نمی ماند. این روش در نواحی داخلی بینی انجام می شود و جراح مطمئن می شود که هیچ نشانه موثری از عمل جراحی، مخصوصا در کلوملا، که ستون پوستی بین دو حفره بینی است، بوجود نمی آید.

گردش خون بیشتر در پوست نوک بینی:

نکته بسیار مهمی که باید در جراحی بینی به روش بسته درنظر داشته باشیم گردش خون در پوست است. از آن جا که در روش جراحی بینی بسته نیازی به برش در سراسر کلوملا وجود ندارد، گردش خون پوست از بین نمی رود. پوست بعد از جراحی در جای خود باقی می ماند.

مزیت‌ جراحی بینی به روش باز:

  •     دید بهتر جراح
  •     توانایی برای انجام عمل در بینی‌‌های مشکل
  •     سهولت در گذاشتن گرافت‌های غضروفی و استخوانی یا پروتز‌ها

گاهی در کنار مشکلات ظاهری، اختلال داخلی از جمله پولیپ،  انحراف تیغه بینی و بزرگی شاخک بینی وجود داشته باشد و علاوه بر رفع مشکل به زیبایی هم می توان فکر کرد ولی بازهم با مراجعه به پزشک متخصص گوش ، گوش حلق بینی تایید شده. تا این مرحله با طرح چنیدن فاکتور به این باور رسیدیم که برای رسیدن به نتیجه خوب در جراحی بینی حتما بایستی به جراح پلاستیک متخصص مراجعه کرد .

همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره هزینه جراحی بینی حتما نیاز به مشاوره ی حضوری رایگان دارید.

در اولین مشاوره قبل از عمل جراحی بینی خود با جراح، دلایل خود را برای جراحی زیبایی بینی توضیح می ‌دهید. پزشک، بینی و ساختار صورت شما را بررسی می‌کند و درباره نتیجه احتمالی جراحی (شکل بینی بعد از عمل) و روش جراحی با شما صحبت می‌ کند.

[aparat id=”CndEY”]

نمونه جراحی بینی دکتر آرش نجف بیگی

[aparat id=”54IlH”]

بیوگرافی  دکتر آرش نجف بیگی

تمامی حقوق این سایت محفوظ است