بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

7,230

بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

زیبایی صورت و بدن یکی از اصلی‌ترین نیازهای بشر امروزه است. همه‌ی افراد دوست دارند تا از صورتی زیبا و بدنی خوش‌فرم بهره‌مند باشند. این‌ موضوع علاوه بر اینکه بر سلامت افراد تاثیر مستقیم دارد، بر روابط اجتماعی نیز تاثیر مثبت داشته و باعث می‌شود که فرد حس اعتماد به نفس بیشتری در ارتباط با دیگران داشته باشد. بنابراین، می‌توان گفت زیبایی صورت و خوش‌فرم بودن بدن، به دو دغدغه اصلی دنیای امروز تبدیل شده است.

برای زیباتر کردن بدن راه‌های مختلفی وجود دارد. عمل‌های جراحی، داروهای خوراکی، استفاده از لیزر، ورزش کردن و… همگی از روش‌هایی است که فرد می‌تواند بدن و چهره خود را تغییر داده و آن‌ها را زیباتر کند. در میان اعضای بدن، شکم و پهلوها نقش بسیار مهمی در زیبایی و خوش‌فرمی اندام دارند. شکم‌ برجسته و گرد با پهلو‌هایی برآمده به مذاق هیچکس خوش نیست و به همین سبب، بسیاری از افراد به دنبال برداشتن چربی شکم و پهلوی خود هستند.

همچنین، هستند افرادی که پس از زایمان و یا کاهش وزن، با پوست اضافه شکم خود مشکل دارند، به همین سبب، به دنبال شیوه‌هایی هستند تا بتوانند حالت شکم خود را ترمیم کرده و از زیبایی آن لذت ببرند.هر روزه، تکنولوژی، امکانات و توانمندی‌های جدید و خارق‌العاده‌ای را در اختیار بشر قرار می‌دهد و حوزه زیبایی صورت و خوش‌فرمی بدن نیز مستثنی از این قاعده نیست.

روش‌های متعددی برای جراحی شکم و پیکر تراشی ابداع شده‌اند. روش‌هایی که با کمک آن‌ها می‌توان چربی‌های اضافی را استخراج کرد و در صورت نیاز به دیگر قسمت‌های بدن تزریق کرد، می‌توان با لیزر ساختار چربی‌ها را در هم شکست و آن‌ها را از بدن خارج کرد و نیز روشی که با استفاده از آن می‌توان ساختار پوست پس از لاغری و یا زایمان را ترمیم کرد. خوب است بدانید تمامی روش‌هایی که ذکر شد، همگی از نوع جراحی‌های اختیاری هستند. بدین معنا که متقاضیان این جراحی به میل خود اقدام به جراحی می‌کنند. به همین سبب، نیاز است تا بیمار برای این جراحی مهم و حساس، حتما به بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران مراجعه کند.

جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟

شاید در اینترنت تجربیات عمل ابدو را که دیگر بیماران پشت سر گذاشته‌اند، دیده باشید. جراحی ابدومینوپلاستی و یا همان زیبایی شکم، جراحی است که طی آن پوست اضافه شکم برش خورده و جدا و ساختار شکم نیز ترمیم می‌شود.

در طول جراحی زیبایی شکم بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار می‌گیرد. برای انجام این جراحی، دو برش در بدن ایجاد می‌شود. یکی از برش‌ها از استخوان لگن در یک سمت شروع شده و تا استخوان لگن در سمت دیگر ادامه خواهد داشت. این برش در نزدیکی قسمت شرمگاهی است و برش دیگر در اطراف ناف ایجاد می‌شود. پس از ایجاد برش‌ها در شکم، پوست از عضلات شکم جدا خواهد شد.

سپس، عضلات شکمی به سمت یکدیگر کشیده و بخیه می‌شوند تا ظاهر میان تنه باریک و شکم سفت تر شود. پس از این‌کار، پوستی که از عضلات جدا شده توسط بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران کشیده می‌شود تا میزان اضافه پوست مشخص گردد. جراح پوست اضافی را برش زده و جدا می‌کند و ناف را به قسمت جدید پوست متصل می‌کند تا ظاهر طبیعی خود را حفظ کند. پس از این مرحله جراحی زیبایی شکم، لباسی استریل روی شکم و بالای لگن کشیده شده و بیمار به بخش ریکاوری منتقل می‌شود.

مطالعه مقاله بهترین جراح سینه در تهران را از دست ندهید.

جراحی ابدومینوپلاستی تحت نظر جراح زیبایی شکم

چه کسانی به جراحی زیبایی شکم نیاز دارند؟

با رجوع به تجربیات عمل ابدو بیماران و علل جراحی آن‌ها، می‌توان دلایل زیر را، اصلی‌ترین دلایل بیماران برای مراجعه به بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران دانست:

 • افرادی که دارای چین شکم هستند.
 • افرادی که شکم آویزان دارند. خصوصا افرادی که وزن زیادی را از دست داده و یا دوران بارداری را پشت سر گذاشته‌اند.
 • افرادی که دچار اخم ناف شده‌اند؛ بدین معنا که ناف ظاهر گرد و یا بیضی خود را از دست داده و از طرفین به پایین کشیده شده است.
 • افرادی که پوست شکمشان به دو قسمت بالای ناف و پایین ناف تقسیم می‎‌شود.
در این باره بخوانید  بررسی کامل علت ورم بعد از عمل ابدومینوپلاستی + نحوه درمان آن

در این ویدئو دکتر آرش نجف بیگی درباره اقداماتی که بیمار باید پیش از جراحی شکم انجام دهد توضیحاتی ارائه می دهند.

چرا باید به بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم مراجعه کنیم؟

همانطور که گفته شد، جراحی زیبایی شکم در زمره جراحی‌های اختیاری است. بنابراین، هیچکس دوست ندارد برای جراحی اختیاری، بدن و سلامتی خود را با مراجعه به مطب اشتباه، در خطر قرار دهد. جراحی‌های زیبایی شکم جراحی‌های سنگینی هستند که علاوه بر تجهیزات ویژه بیمارستانی، به تیم خبره پزشکی و از همه مهم‌تر، تجربه بسیار زیاد پزشک در انجام این‌گونه جراحی‌ها نیاز دارد. بنابراین، با هدف حفظ سلامتی و نیز زیباسازی بدن، همچنین، جلوگیری از بروز خطر، نیاز است تا به بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران مراجعه کنید.

در این مقاله، بنا را بر این گذاشته‌ایم تا با معرفی المان‌هایی، به شما در انتخاب بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران کمک کنیم. هدف مقاله این نیست که با مرور چند ویژگی و ارائه متنی محدود به شما، تنها به دنبال تبلیغات باشیم؛ بلکه، سعی شده است تا به بهترین شکل تمامی جوانب جراحی زیبایی شکم توضیح داده شده و به شما روش‌هایی را بیاموزیم تا خود بتوانید بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران را بیابید.

ویژگی بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در تهران

چگونه بهترین جراح زیبایی شکم را انتخاب کنیم؟

یکی از بهترین مراجع شما برای انتخاب جراح، مراجعه به تجربیات عمل ابدو دیگر بیماران است. این افراد شرایطی را که شما در انتظارش هستید، گذرانده‌اند و به همین سبب، می‌توانند به شما کمک زیادی بکنند. اما جدا از تجربیات عمل ابدو، دانستن نکات زیر نیز برای شما مفید است:

 • بدون شک جراح زیبایی که انتخاب می‌کنید، باید زمانی را برای مشاوره و ویزیت شما صرف کند. صبوری پزشک در این جلسه بسیار مهم است. پزشک موظف است تا به تمامی سوالات شما پاسخ داده و ابهامات را برطرف کند.
 • پزشکان موفق در این زمینه، نمونه جراحی‌های موفق زیادی دارند که ممکن است در اتاق انتظار مطب خود نصب کرده باشند یا در مانیتوری که در اتاق انتظار قرار دارد، به نمایش درآورند.
 • این جراحی مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیاست، پزشک علاوه بر در اختیار داشتن این تجهیزات، باید علم خود را هم دائم به روز نگه دارد. مشخصه به‌روز بودن علم جراح، حضور او در کنفرانس‌های بین‌المللی در این زمینه است.
 • بهترین جراح زیبایی شکم، سعی می‌کند جراحی را در بهترین بیمارستان و یا کلینیک فوق‌تخصصی انجام دهد؛ چرا که محل جراحی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 • محل مطب پزشک نیز حائز اهمیت است. بدون شک بهترین جراح در مناطق خاصی از شهر مطب خود را انتخاب می‌کند تا علاوه بر سهولت دسترسی، شان کار پزشکی خود را نیز حفظ کند.
 • بهترین جراح باید گواهینامه‌ها و مقالات متعددی در زمینه جراحی داشته باشد؛ چرا که نشان از میزان به‌روز بودن دانش او و پذیرش در سطح جهانی است.
 • معمولا بهترین پزشکان، سایت و حساب‌های کاربری فعال در سطح شبکه‌های اجتماعی دارند و از این طریق با مخاطبان خود در ارتباط بوده و پاسخ سوال آن‌ها را می‌دهند. همچنین، در این صفحات مطالب مفید مرتبط و تصاویر جراحی های انجام شده را قرار می‌دهند تا بیمار هر چه بیشتر با جراحی آشنا شده و بتواند انتخاب آزادانه و بهتری داشته باشد.
 • تیم همراه پزشک نیز بسیار اهمیت دارد. بدون شک بهترین جراح زیبایی شکم به دنبال بهترین‌‌هاست. بهترین جراح زیبایی شکم در کنار بهترین متخصص بیهوشی، دستیار، پرستاران و می‌توانند برای شما زیبایی را به ارمغان بیاورند.
اهمیت جلسه مشاوره با بهترین جراح شکم در تهران

ویژگی‌های بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران چیست؟

پیشتر گفتیم که جراحی زیبایی شکم اختیاری بوده و بیمار به میل خود تن به جراحی می‌دهد. بنابراین، نیاز است تا با انتخاب صحیح پزشک، خود را از عوارض پس از جراحی دور کند. شما می‌توانید با بررسی المان‌هایی که در ادامه به شما معرفی می‌شوند، بهترین پزشک را به عنوان جراح زیبایی شکم خود انتخاب کنید. همچنین، مراجعه به تجربیات عمل ابدو دیگران نیز می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.

در این باره بخوانید  آنچه را که درباره هزینه عمل لاغری شکم پهلو به شما نمیگویند!

اگر ویژگی‌های یک پزشک و جراح ماهر را مرور کنیم، بدون شک المان‌های زیر اصلی‌ترین موارد خواهند بود:

 • محل مطب و یا کلینیک
 • نحوه برخورد با بیماران و تعامل با خانواده‎‌هایشان
 • تجربه پزشک در جراحی‌های مشابه انجام شده
 • نمونه جراحی مشابه موفق
 • به‌روز بودن دانش پزشک و مطرح بودن در جوامع بین‌المللی
از دست دادن چربی های شکم و پهلو با مراجعه به دکتر جراح زیبایی بدن

جراحی زیبایی شکم چقدر طول خواهد کشید؟

اگر تجربیات عمل ابدو دیگر بیماران را مطالعه کرده و یا دیده باشید، متوجه خواهید شد که زمان دقیقی برای این جراحی ذکر نشده است. اما می‌توان گفت جراحی زیبایی شکم چیزی در حدود ۲ تا ۵ ساعت زمان نیاز دارد. البته به این زمان باید زمان ریکاوری را نیز اضافه کنید.

رسیدن به اندام دلخواه با کمک بهترین جراح زیبایی شکم

چه خطراتی بیمار را تهدید می‌کند؟

تمامی جراحی‌های همراه با بی‌هوشی خطراتی را به همراه دارند. هرچند اگر این جراحی توسط بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران انجام شود، خطرات آن به کمترین میزان ممکن خواهد رسید، ولی باید گفت این جراحی خطراتی نظیر عدم تقارن شکم، باقی ماندن اثر زخم، شل شدن پوست، بی‌حسی در اندام‌های میانی و… را به همراه دارد.

این موضوع سبب می‌شود تا شما بیشتر به فکر یافتن بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران باشید.

منابع معتبر مورد استفاده: mayoclinic

در صورت تمایل، می‌توانید یک جلسه ویزیت و مشاوره رایگان با دکتر آرش نجف بیگی داشته باشید.

.

عمل جراحی زیبایی شکم یک جریان تهاجمی است که به حذف بافت‌های چربی و اصلاح فرم پوست می‌پردازد. این جراحی‌ها برای افراد چاق هستند که طی یک دوره لاغری و یا روش‌های درمانی، مقدار توده‌های چربی را از دست داده، حال با حجم پوست‌های شل شده مواجه هستند. ابعاد جراحی زیبایی شکم متفاوت است. طبعا حجم برش‌ها برای اصلاح فرم شکم نیز متفاوت می‌باشد. جای بخیه در برش‌های کوچک ماندگار نیست، اما بسته به سیستم بدنی بیمار و ابعاد و بزرگی جای بخیه ممکن است خط باریکی باقی بماند.

ابدو مینو پلاستی یک جراحی برای ترمیم بافت پوست در شکم‌های افتاده ‌است. در این جراحی به‌ دنبال حذف توده‌های چربی نیستیم. ابدومینوپلاستی شما را لاغرتر نمی‌کند؛ بلکه پوست اضافی افراد لاغر شده را اصلاح می‌کند. این جراحی اصلاحی مناسب افراد با شاخص توده بدنی زیر ۳۰ همراه شکم‌های افتاده شده ‌است.

افتادگی شکم یکی از عارضه‌های نه‌ چندان مناسب در دوران پس‌ از زایمان است. خیلی از خانم‌ها در این دوران به ‌دنبال جراحی زیبایی شکم هستند؛ اما لازم است عجله نکنند و حداقل شش ماه پس ‌از زایمان برای جراحی ابدومینوپلاستی اقدام نمایند. مادران شیرده باید تا پایان دوران شیردهی صبر نمایند.

تزریق چربی یکی از روش‌های ترمیمی با رویکرد زیبایی است که به ‌اصلاح فرم بخش‌های مختلف بدن می‌پردازد. در این روش می‌توان چربی‌ها را به ‌عنوان یک بافت طبیعی به ناحیه زیر پوست تزریق کرد تا فرم مناسبی حاصل آید. قطعا استفاده از چربی خود بدن برای اصلاح فرم دیگر نواحی بدن امکان ‌پذیر است. البته در این ایده با دو جراحی کاملاً متفاوت در زمینه‌های زیبایی مواجه هستیم. قطعا کسانی که به ‌دنبال تزریق چربی خارج‌ شده در دیگر نواحی بدن هستند، باید نسبت‌ به مهارت پزشک در انجام هر دو عمل متفاوت جراحی اطلاع کافی داشته باشند.

در افراد بالای ۱۸ سال هیچ محدودیت سنی برای انجام جراحی ابدو مینو پلاستی مطرح نیست. مگر آنکه فرد متقاضی شرایط نرمال در آزمایشات قبل ‌از جراحی را نداشته باشد. جراحی زیبایی شکم یک عمل تمام ‌عیار با بیهوشی کامل است و افرادی که ناراحتی قلبی و یا دیابت دارند، مستعد چنین جراحی‌هایی نیستند.

بیش از ۶۰۰۰ جراحی موفق

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

یکی از ۳ جراح پلاستیک برتر کشور

IMG_6113 dr-min

ممکن است شما دوست داشته باشید
24 نظرات
 1. فاطمه منفرد می گوید

  باسلام خدمت شما من دیابت نوع دو دارم وقندم روی ۱۱۰ هست با کنترل قرص مانعی برای عملم نداره هیچ مشکل دیگه ای ندارم؟؟. خواستم بدونم میتونم هنگام عمل شکم سینه هامو لیفت کنم ؟؟. ممنون میشم جواب دوتا سوالم بدید

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر. برای جراحی میبایست ازمایشات لازم را انجام دهید و از پزشک غدد خود تاییده به همراه داشته باشید . برای نوع جراحی زیبایی شما به صورت حضوری مشاوره بگیرید تا بتوان دقیق تر تصمیم گیری نمود برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید سعادت اباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 2. فرشته شهباز گهرویی می گوید

  سلام از اهواز تماس میگیرم هزینه عمل چقدر و اینکه من بیمه تکمیلی هستم میتونم استفاده کنم از بیمه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام لطفا برای اطلاع از هزینه ها با تلفن های کلینیک تماس بگیرید. ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴_۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 3. خانم روحی می گوید

  سلام من شنیدم با عمل شکم میشه چربی ها رو به جاهای دیگه بدن تزریق کرد من میخام از چربی های شکمم به پاها و رونم تزریق کنم امکانش هست؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله می توانید چربی های تخلیه شده ار بدن را به نواحی دیگر که نیاز به حجم دهی دارند تزریق نمایید.

 4. ماندانا می گوید

  سلام اقای دکتر منماهه باردارم بعد از زایمان میخام عمل شکم انجام بدم باید چه شرایطی رو رعایت کنم؟ چند وقت بعد زایمان اقدام کنم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   در حالت عادی ۶ ماه بعد از زایمان می توانید اقدام به جراحی نمایید ولی در صورتی که شیردهی داشته باشید باید تا پایان شیردهی صبر نمایید.

 5. رهیدل می گوید

  سلام من از سمت همکارم با شما اشنا شدم میگفتن شما بهترین جراح عمل شکم هستید من وزنم ثابته و فقط زیر شکم دارم میتونم ابدومینوپلاستی انجام بدم؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   دوست عزیز ابدومینوپلاستی برای افرادی مناسب است که شاخص توده بدنی آنها کمتر از ۳۰ باشد و شکم آنها افتادگی دارد.

 6. سمیرا می گوید

  سلام من یه خورده شکم دارم یه خورده هم از پشت پهلو دارم تقریبا چقدر میشه ممنون سمیرا

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

   1. ناشناس می گوید

    درود بر شما
    من کیخواستم عمل ابدو انجام بدم میخواستم بدون جای جراحی رو ی بدن میماند یا کامل جای جراحی از بین میرود ؟
    سپاس

    1. Doctor najafbeygi می گوید

     با سلام
     بسته به سیستم بدنی هر فرد ممکن است جای بخیه به صورت خطی باریک یا کمی قابل مشاهده رویت شود.

 7. حمیرل۶ می گوید

  من شکم دارم می خوام جراحی شه هزینش،چقد

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 8. فاطمه امیروداعی می گوید

  درود بابت هزینه جراحی نگرانم نمیدانم چقدر است ؟ واقعا وضعیت شکم روی اعصابم رفته .

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 9. مرجان می گوید

  سلام وقت بخیر من میخام عمل ابدومینو پلاستی انجام بدم ایا میشه همزمان کوچک کردن سینه وتزریق چربی به باسن انجام بشه . ؟؟؟هزینه حدودا چه مقدارمیشه

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک تماس بگیرید
   سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۵۴- جردن ۰۲۱۸۶۰۸۴۳۲۶

 10. فاطمه می گوید

  سلام اقای دکتر نجف بیگی تزریق چربی های شکم در باسن چند سال ذخیره میماند یا آخر عمر باقی میماند جواب بدهد لطف که متمئن شوم

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   ۷۰% از چربی تزریق شده به باسن تا پایان عمر باقی می ماند.
   مگر اینکه کاهش وزن داشته باشد.

 11. مژگان کرمیان می گوید

  جراحی همزمان کوچک کردن سینه وشکم خیلی سخته ؟احتمال مرگ چقدره؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   اگر جراحی توسط متخصص با تجربه انجام شود احتمال مرگ وجود نخواهد داشت.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید