بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در تهران

184

بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

زیبایی صورت و بدن یکی از اصلی‌ترین نیازهای بشر امروزه است. همه‌ی افراد دوست دارند تا از صورتی زیبا و بدنی خوش‌فرم بهره‌مند باشند. این‌ موضوع علاوه بر اینکه بر سلامت افراد تاثیر مستقیم دارد، بر روابط اجتماعی نیز تاثیر مثبت داشته و باعث می‌شود که فرد حس اعتماد به نفس بیشتری در ارتباط با دیگران داشته باشد. بنابراین، می‌توان گفت زیبایی صورت و خوش‌فرم بودن بدن، به دو دغدغه اصلی دنیای امروز تبدیل شده است.

برای زیباتر کردن بدن راه‌های مختلفی وجود دارد. عمل‌های جراحی، داروهای خوراکی، استفاده از لیزر، ورزش کردن و… همگی از روش‌هایی است که فرد می‌تواند بدن و چهره خود را تغییر داده و آن‌ها را زیباتر کند. در میان اعضای بدن، شکم و پهلوها نقش بسیار مهمی در زیبایی و خوش‌فرمی اندام دارند. شکم‌ برجسته و گرد با پهلو‌هایی برآمده به مذاق هیچکس خوش نیست و به همین سبب، بسیاری از افراد به دنبال روش‌هایی هستند تا بتوانند از شر چربی‌های شکم خود خلاص شوند. همچنین، هستند افرادی که پس از زایمان و یا کاهش وزن، با پوست اضافه شکم خود مشکل دارند، به همین سبب، به دنبال شیوه‌هایی هستند تا بتوانند حالت شکم خود را ترمیم کرده و از زیبایی آن لذت ببرند.

هر روزه، تکنولوژی، امکانات و توانمندی‌های جدید و خارق‌العاده‌ای را در اختیار بشر قرار می‌دهد و حوزه زیبایی صورت و خوش‌فرمی بدن نیز مستثنی از این قاعده نیست. روش‌های متعددی برای زیباسازی شکم ابداع شده‌اند. روش‌هایی که با کمک آن‌ها می‌توان چربی‌های اضافی را استخراج کرد و در صورت نیاز به دیگر قسمت‌های بدن تزریق کرد، می‌توان با لیزر ساختار چربی‌ها را در هم شکست و آن‌ها را از بدن خارج کرد و نیز روشی که با استفاده از آن می‌توان ساختار پوست پس از لاغری و یا زایمان را ترمیم کرد. خوب است بدانید تمامی روش‌هایی که ذکر شد، همگی از نوع جراحی‌های اختیاری هستند. بدین معنا که متقاضیان این جراحی به میل خود اقدام به جراحی می‌کنند. به همین سبب، نیاز است تا بیمار برای این جراحی مهم و حساس، حتما به بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران مراجعه کند.

چرا باید به بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم مراجعه کنیم؟

همانطور که گفته شد، جراحی زیبایی شکم در زمره جراحی‌های اختیاری است. بنابراین، هیچکس دوست ندارد برای جراحی اختیاری، بدن و سلامتی خود را با مراجعه به مطب اشتباه، در خطر قرار دهد. جراحی‌های زیبایی شکم جراحی‌های سنگینی هستند که علاوه بر تجهیزات ویژه بیمارستانی، به تیم خبره پزشکی و از همه مهم‌تر، تجربه بسیار زیاد پزشک در انجام این‌گونه جراحی‌ها نیاز دارد. بنابراین، با هدف حفظ سلامتی و نیز زیباسازی بدن، همچنین، جلوگیری از بروز خطر، نیاز است تا به بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران مراجعه کنید.

در این مقاله، بنا را بر این گذاشته‌ایم تا با معرفی المان‌هایی، به شما در انتخاب بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران کمک کنیم. هدف مقاله این نیست که با مرور چند ویژگی و ارائه متنی محدود به شما، تنها به دنبال تبلیغات باشیم؛ بلکه، سعی شده است تا به بهترین شکل تمامی جوانب جراحی زیبایی شکم توضیح داده شده و به شما روش‌هایی را بیاموزیم تا خود بتوانید بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران را بیابید. پیش از ورود به بحث انتخاب بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران بهتر است قدری با جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی و یا همان جراحی زیبایی شکم بیشتر آشنا شویم. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا با حساسیت این جراحی بیشتر آشنا شوید و خود به دنبال بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران باشید.

بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران

جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟

شاید در اینترنت تجربیات عمل ابدو را که دیگر بیماران پشت سر گذاشته‌اند، دیده باشید. جراحی ابدومینوپلاستی و یا همان زیبایی شکم، جراحی است که طی آن پوست اضافه شکم برش خورده و جدا و ساختار شکم نیز ترمیم می‌شود.

در طول جراحی زیبایی شکم بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار می‌گیرد. برای انجام این جراحی، دو برش در بدن ایجاد می‌شود. یکی از برش‌ها از استخوان لگن در یک سمت شروع شده و تا استخوان لگن در سمت دیگر ادامه خواهد داشت. این برش در نزدیکی قسمت شرمگاهی است و برش دیگر در اطراف ناف ایجاد می‌شود. پس از ایجاد برش‌ها در شکم، پوست از عضلات شکم جدا خواهد شد. سپس، عضلات شکمی به سمت یکدیگر کشیده و بخیه می‌شوند تا ظاهر میان تنه باریک و شکم سفت تر شود. پس از این‌کار، پوستی که از عضلات جدا شده توسط بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران کشیده می‌شود تا میزان اضافه پوست مشخص گردد. جراح پوست اضافی را برش زده و جدا می‌کند و ناف را به قسمت جدید پوست متصل می‌کند تا ظاهر طبیعی خود را حفظ کند. پس از این مرحله جراحی زیبایی شکم، لباسی استریل روی شکم و بالای لگن کشیده شده و بیمار به بخش ریکاوری منتقل می‌شود.

جراحی زیبایی شکم چقدر طول خواهد کشید؟

اگر تجربیات عمل ابدو دیگر بیماران را مطالعه کرده و یا دیده باشید، متوجه خواهید شد که زمان دقیقی برای این جراحی ذکر نشده است. اما می‌توان گفت جراحی زیبایی شکم چیزی در حدود ۲ تا ۵ ساعت زمان نیاز دارد. البته به این زمان باید زمان ریکاوری را نیز اضافه کنید.

چه خطراتی بیمار را تهدید می‌کند؟

تمامی جراحی‌های همراه با بی‌هوشی خطراتی را به همراه دارند. هرچند اگر این جراحی توسط بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران انجام شود، خطرات آن به کمترین میزان ممکن خواهد رسید، ولی باید گفت این جراحی خطراتی نظیر عدم تقارن شکم، باقی ماندن اثر زخم، شل شدن پوست، بی‌حسی در اندام‌های میانی و… را به همراه دارد.

این موضوع سبب می‌شود تا شما بیشتر به فکر یافتن بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران باشید.

بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران

چه کسانی به جراحی زیبایی شکم نیاز دارند؟

با رجوع به تجربیات عمل ابدو بیماران و علل جراحی آن‌ها، می‌توان دلایل زیر را، اصلی‌ترین دلایل بیماران برای مراجعه به بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران دانست:

 • افرادی که دارای چین شکم هستند.
 • افرادی که شکم آویزان دارند. خصوصا افرادی که وزن زیادی را از دست داده و یا دوران بارداری را پشت سر گذاشته‌اند.
 • افرادی که دچار اخم ناف شده‌اند؛ بدین معنا که ناف ظاهر گرد و یا بیضی خود را از دست داده و از طرفین به پایین کشیده شده است.
 • افرادی که پوست شکمشان به دو قسمت بالای ناف و پایین ناف تقسیم می‎‌شود.
بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهرانبهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در تهران

ویژگی‌های بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران چیست؟

پیشتر گفتیم که جراحی زیبایی شکم اختیاری بوده و بیمار به میل خود تن به جراحی می‌دهد. بنابراین، نیاز است تا با انتخاب صحیح پزشک، خود را از عوارض پس از جراحی دور کند. شما می‌توانید با بررسی المان‌هایی که در ادامه به شما معرفی می‌شوند، بهترین پزشک را به عنوان جراح زیبایی شکم خود انتخاب کنید. همچنین، مراجعه به تجربیات عمل ابدو دیگران نیز می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.

اگر ویژگی‌های یک پزشک و جراح ماهر را مرور کنیم، بدون شک المان‌های زیر اصلی‌ترین موارد خواهند بود:

 • محل مطب و یا کلینیک
 • نحوه برخورد با بیماران و تعامل با خانواده‎‌هایشان
 • تجربه پزشک در جراحی‌های مشابه انجام شده
 • نمونه جراحی مشابه موفق
 • به‌روز بودن دانش پزشک و مطرح بودن در جوامع بین‌المللی

چگونه بهترین جراح زیبایی شکم را انتخاب کنیم؟

یکی از بهترین مراجع شما برای انتخاب جراح، مراجعه به تجربیات عمل ابدو دیگر بیماران است. این افراد شرایطی را که شما در انتظارش هستید، گذرانده‌اند و به همین سبب، می‌توانند به شما کمک زیادی بکنند. اما جدا از تجربیات عمل ابدو، دانستن نکات زیر نیز برای شما مفید است:

 • بدون شک جراح زیبایی که انتخاب می‌کنید، باید زمانی را برای مشاوره و ویزیت شما صرف کند. صبوری پزشک در این جلسه بسیار مهم است. پزشک موظف است تا به تمامی سوالات شما پاسخ داده و ابهامات را برطرف کند.
 • پزشکان موفق در این زمینه، نمونه جراحی‌های موفق زیادی دارند که ممکن است در اتاق انتظار مطب خود نصب کرده باشند یا در مانیتوری که در اتاق انتظار قرار دارد، به نمایش درآورند.
 • این جراحی مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیاست، پزشک علاوه بر در اختیار داشتن این تجهیزات، باید علم خود را هم دائم به روز نگه دارد. مشخصه به‌روز بودن علم جراح، حضور او در کنفرانس‌های بین‌المللی در این زمینه است.
 • بهترین جراح زیبایی شکم، سعی می‌کند جراحی را در بهترین بیمارستان و یا کلینیک فوق‌تخصصی انجام دهد؛ چرا که محل جراحی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 • محل مطب پزشک نیز حائز اهمیت است. بدون شک بهترین جراح در مناطق خاصی از شهر مطب خود را انتخاب می‌کند تا علاوه بر سهولت دسترسی، شان کار پزشکی خود را نیز حفظ کند.
 • بهترین جراح باید گواهینامه‌ها و مقالات متعددی در زمینه جراحی داشته باشد؛ چرا که نشان از میزان به‌روز بودن دانش او و پذیرش در سطح جهانی است.
 • معمولا بهترین پزشکان، سایت و حساب‌های کاربری فعال در سطح شبکه‌های اجتماعی دارند و از این طریق با مخاطبان خود در ارتباط بوده و پاسخ سوال آن‌ها را می‌دهند. همچنین، در این صفحات مطالب مفید مرتبط و تصاویر جراحی های انجام شده را قرار می‌دهند تا بیمار هر چه بیشتر با جراحی آشنا شده و بتواند انتخاب آزادانه و بهتری داشته باشد.
 • تیم همراه پزشک نیز بسیار اهمیت دارد. بدون شک بهترین جراح زیبایی شکم به دنبال بهترین‌‌هاست. بهترین جراح زیبایی شکم در کنار بهترین متخصص بیهوشی، دستیار، پرستاران و می‌توانند برای شما زیبایی را به ارمغان بیاورند.
ممکن است شما دوست داشته باشید

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید