ابدومینوپلاستی دکتر آرش نجف بیگی

ابدومینوپلاستی با دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک ،ترمیمی و سوختگی
مشاوره رایگان   

 

جراحی شکم

مزایای جراحی شکم شامل موارد زیر می باشند :

حفظ آسان تر وزن کاهش یافته :

طبق نظرات محققین ، افرادی که عمل جراحی انجام می دهند راحت تر از سایر افراد می توانند وزن خود را در حد نرمال حفظ کنند .

بهتر شدن وضعیت ستون فقرات :

ناشی از حمل پوست های اضافی و عضلات ضعیف موجود در ناحیه ی شکم، افراد دچار کمر درد و گودی کمر می شوند . لذا با استفاده از جراحی ، شکم وضعیت بهتری پیدا می کند و به ستون فقرات دیگر فشار آنچنانی وارد نخواهد شد و کمردرد ایجاد شده در اثر گودی کمر نیز کمتر می شود.

کمتر شدن بی اختیاری ادرار :

زنانی که به شیوه ی طبیعی زایمان می کنند، گاهی مواقع دچار بی اختیاری ادرار می شوند. لذا با کمک جراحی شکم می توان به بهبود بی اختیاری ادرار کمک کرد .

رفع فتق :

زمانی که عضلات شکم دچار ضعف می شوند، فتق شکم اتفاق می افتد.

کشیدن پوست و برداشتن چربی های اضافی در شکم و اطراف شکم جراحی شکم نامیده می شود که در این جراحی شکم پوست و چربی وجود در زیر ناف را برمی دارند و عضلات دیواره شکم محکم می شود که در این جراحی شکم نیز ظاهر شکم زیباتر می گردد.

جراحی شکم از رایج ترین جراحی هایی است که شخص خواستار انجام آن است. بیشتر شکایت و نارضایتی این اشخاص مربوط به شکم و پهلو می باشد که یا چاق هستند یا پوست اضافی دارند یا دچار ترک شکمی و شلی پوست می باشند و بسیار بابت این موضوع اذیت می شوند.

دکتر آرش نجف بیگی در جلسه مشاوره رایگان به صورت حضوری تمامی اطلاعات لازم در باره ی هزینه جراحی شکم، نوع جراحی شکم و.. را در اختیار افراد قرار می دهد تا جراحی شکم را با موفقیت پشت سر قرار دهند.

 

توضیحات دکتر آرش نجف بیگی در مورد پیکرتراشی

 

بیوگرافی دکتر آرش نجف بیگی

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − سه =