لیفت صورت با نخ خاردار
جراحی لیفت با نخ 0 نظر

لیفت صورت با نخ

لیفت با نخ

لیفت با نخ یکی از روش های نوین و موثر برای زیبایی و جوانسازی می باشد،جوانسازی با استفاده از نخ های  اروپایی و آمریکایی که به  نخ های PDO معروف می باشند، انقلابی نوین در زمینه جراحی های زیبایی ایجاد نموده است .

بد نیست بدانید که استفاده از نخ های قابل جذب PDO  در کمترین زمان ممکن لیفت و جوانسازی را به همراه خواهد داشت و تغییرات ایجاد شده در چهره به خوبی و با ماندگاری بالا همراه خواهند بود ، استفاده از نخ های زیبایی آخرین و بهترین روش مطرح شده برای لیفت صورت و بدن می باشد .

دوره نقاهت بعد از جراحی بسیار کوتاه است و البته بیمار در مدت بسیار کوتاهی شاهد تغییرات زیادی خواهد بود .

لیفت با نخ های قابل جذب

لیفت صورت با این روش بسیار سریع اتفاق می افتد و این نخ ها قابل جذب می باشند،این نخ ها باعث تولید و ترشح هورمون کلاژن در لایه های پوست می شوند که البته عنصری اصلی برای زیبایی و جوانی محسوب می شود.

لیفت با نخ

لیفت صورت

پوست هر فرد در کودکی قابلیت ارتجاعی بیشتری دارد زیرا در کودکی در زیر پوست چربی زیادی وجود دارد.زمانی که سن به مرور زمان افزایش می یابد بی شک از چربی های پوست کاسته می شود و قابلیت ارتجاعی پوست نیز کاهش می یابد.همین امر باعث می شود که پوست حالت جمع شدگی به خود بگیرد و چین و چروک هایی در پوست ایجاد شود.این تغییر شکل در کل بدن تاثیر دارد اما در صورت بیشتر بروز خواهد کرد.

از ظاهر خود ناراضی ام

اگر احساس می کنید که پیرتر از سن طبیعی خود به نظر می آیید و از این بابت رنج می برید می توانید با یک جراحی سریعا به 10 سال قبل بازگردید ،معمولا نشانه های پیری در صورت از 40 سالگی شروع می شوند و با ورود به این سن این روند پیشرفت کند و به سرعت چهره ی شما را تحت تاثیر قرار دهد، بعداز تمامی تغییرات ممکن است خط خنده شما عمیق تر شود و چروک هایی در گوشه دهان و گردن شما دیده شود. اگر در این شرایط به سر می برید و نگران زیبایی ظاهری خود هستید با دکتر نجف بیگی ارتباط بگیرید.

لیفت صورت با نخ خاردارپیشنهاد ما برای جوانسازی پوست

لیفت صورت با نخ  یکی از موثرترین جراحی های صورت است که می تواند به عنوان راهی سریع و آسان برای از بین بردن اثار چین و چروک مورد استفاده قرار بگیرد.

جوانسازی پوست با لیفت صورت

این چروک ها بیشتر در نواحی چشم و چانه رخ خواهد داد. با بروز این چین و چروک ها بر روی صورت چهره ی فرد اخمو به نظر می آید و پوست افتاده می شود.بسیاری از افراد برای از بین بردن این چین و چروک ها به پزشک مراجعه میکنند و با انجام عمل لیفت صورت اقدام به جوانسازی پوست با لیفتینگ می کنند.با انجام این عمل فرد حدودا 10 سال جوانتر خواهد شد.

عوامل افتادگی پوست

عوامل زیادی برای ایجاد چین و چروک و شکسته شدن پوست فرد وجود دارد که برخی از این عوامل عبارتند از:

  • افزایش سن
  • کاهش وزن
  • استرس
  • وراثت
  • استفاده از سیگار
  • استفاده از الکل
  • استعداد
  • بیش از حد در معرض آفتاب بودن

لیفت صورت با نخ

چه کسانی کاندیدای لیفت صورت هستند؟

بیشتر افرادی کاندیدای عمل لیفت صورت خواهند شد که در سن میانسالی قرار دارند یعنی سنشان بین 40 تا 60 است.البته عمل لیفت صورت در هر سنی امکان پذیر است اما بیشتر این افراد دچار افتادگی پوست می شوند.در عمل لیفتینگ صورت چربی های اضافه برداشته می شود و عضلات زیرین سفت می شوند و همچنین پوست صورت و گردن کشیده می شود.با این عمل نشانه های افزایش سن در فرد از بین خواهد رفت و فرد چند سال جوان تر به نظر خواهد رسید.

نتایج لیفت صورت

نتایج عمل لیفت صورت در هر فرد متفاوت است و ممکن است تغییر کند.اما تغییرات بعد از چند ماه بطور کامل قابل ملاحظه خواهد بود.در ارتباط با ماندگاری نتایج عمل لیفت صورت می توان گفت که نتایج این عمل ماندگاری دائم نخواهد داشت و بنا بر شرایط ممکن است پوست مجدد نیاز به جراحی داشته باشد.البته اگر به خوبی از پوستتان محافظت نمایید بی شک حدود 10 سال این نتایج باقی خواهد ماند و نیازی به تکرار مجدد نیست.

لیفت پوست

 

 

 

پیام خود را بگذارید:

20 − 15 =