جراحی لیفت با نخ,عمل جراحی صورت 0 نظر

لیفت نخ با غبغب

لیفت نخ با غبغب :

همه اشخاص می دانند که برای خلاص شدن از چربی های اضافی در هر ناحیه از بدن نیازمند این می باشیم که فعالیت های چربی سوز بیشتری انجام شود . اما در برخی موارد بهره گیری از فعالیت های چربی سوز کافی نمی باشد و نیازمند بهره گیری از روش و تکنیک های دیگری برای از بین بردن چربی ها می باشیم .

آب کردن چربی اضافه زیر چانه یا همان غبغب نیز از این امر استثنا نمی باشد .

البته توجه به این نکته الزامی است که غبغب برای اشخاصی که چاق می باشند و یا اضافه وزن دارند امری طبیعی می باشد ، وجود غبغب تاثیر بسیاری زیادی در چهره شخص داشته و موجب می شود که چهره شخص بیشتر از سنش به نظر برسند .

افتادگی و بزرگی غبغب علت های مختلفی داشته باشد که با توجه به افتادگی و بزرگی غبغب روش ها ی درمان نیز متفاوت می باشند ، به طور معمول اعضای قسمت پایین هر شخص شامل لب پایین ، چانه و قسمت زیر چانه و چین ناحیه چانه و گردن، زوایای خاص و استانداردی دارند که در بیشتر افراد مشابه است اما در برخی افراد به دلایل خاصی این اندازه‌ها و زوایا استاندارد نیست و باعث می‌شود غبغب غیر طبیعی داشته باشند.

برای رفع غبغب نمی‌توان از روش‌های غیر تهاجمی مثل کرم‌ها و دستگاه‌هایی که در چند سال اخیر در سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های ماهواره‌ای برای درمان غبغب تبلیغ می‌شود استفاده نمود بلکه باید به درمان آن بپردازیم .

یکی از راه حل های از بین بردن غبغب انجام عمل لیفت با نخ می باشد که با استفاده از این روش می توان غبغب را از بین برده و به درمان آن بپردازیم .

در لیفت گردن ، افتادگی گردن با برداشته شدن پوست و چربی اضافی عضلات شل شده تصحیح می شود که با انجام لیفت نخ می توان نامتناسب بودن نواحی گردن و چربی اضافه آن را برداشت و به تناسب چهره کمک شایانی کرد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر نجف بیگی

 

 

 

 

 

 

 

 

پیام خود را بگذارید:

5 × دو =