عمل کاشت مو 2

کاشت مو

کاشت موی طبیعی

مو یکی از معیارهای مهم برای زیبایی است که خیلی از افراد اهمیت زیادی به مو می دهند.برخی از افراد دچار ریزش مو می شوند و موهایشان کم پشت خواهد شد.این اتفاق بیشتر در آقایان رخ خواهد داد زیرا آقایان به دلیل داشتن هورمون های مردانه بیشتر دچار ریزش مو می شوند.اما موهای پشت سر مقاومت بیشتری نسبت به موهای جلوی سر دارند.به همین خاطر برای افرادی که دچار ریزش مو می شوند اقدام به کاشت مو میکنند و از موهای پشت سرشان برداشته و به جلوی سرشان انتقال می دهند.

ریزش مو یکی از ناراحت کننده ترین اتفاقاتی است که در دوران زندگی هر فرد میتواند رخ دهد افرادی که ریزش وسیع مو دارند مسن تر از هم سن و سالهایشان به نظر میرسند و این مسئله مستقیما برروی اعتماد به نفس افرد اثر منفی میگذارد .

درحال حاضر برای برطرف کردن ریزش مو اقدامات دارویی و جراحی انجام میگیرد برای اینکه داشتن موهای سالم و زیبا به معنی جوان و زیبا بودن و داشتن اعتماد به نفس بالاست در حال حاضر میتوان با استفاده از داروهای ضد ریزش مو جلوی ریزش مو را گرفت و با استفاده از داروهای مکمل سلامت را به موها برگرداند و در صورت ریزش وسیع مو میتوان با استفاده از روش هایFIT یا FUT یا روش های ترکیبی کاشت مو انجام داد .

در روش FIT هر فولیکول مو توسط دستگاه از محل بانک موی افراد به عنوان گرافت برداشته شده و در محل هایی که طاسی وجود دارد کاشته میشود.

در روش FUT یک فلاپ نواری از بانک موی بیمار به روش جراحی برداشته شده و محل با بخیه ترمیم میگردد فولیکولهای مو از این فلاپ جدا شده و در محل مبتلا به طاسی کاشته میشود .

روش ترکیبی نیز شامل استفاده از هر دو روش FIT و FUT میباشد .

 

مراحل کاشت مو

کاشت مو برای خیلی از افراد انجام شده و تا به حال همه از این عمل راضی بوده اند.زیرا با کاشت مو , موهای جدید کاملا طبیعی بوده و از موهای خود فرد استفاده می شود.این موها قابل شستشو هستند و همچنین قابل اصلاح اند و رشد طبیعی دارند.انجام این عمل بدین صورت است که طی 2 مرحله عمل انجام می شود:

 • مرحله اول: برداشتن مو از ناحیه ی پشت سر
 • مرحله دوم: کاشت مو در ناحیه ی جلوی سر

2دیدگاه ها

 1. حمید
  اکتبر 11, 2015
  پاسخ دادن

  سلام تارهای موی سر من نازوک شده ایا درمان دارد

  • دکتر نجف بیگی
   نوامبر 4, 2015
   پاسخ دادن

   سلام دوست عزیز .بله شما میتوانید جهت معاینه با منشی مطب هماهنگ کنید

پیام خود را بگذارید:

15 − هشت =