جراحی لیفت با نخ 0 نظر

لیفت ابرو

لیفت ابرو

اولین قدم برای انجام لیف ابرو انتخاب جراح مجرب و قابل اعتماد می باشد ، انتخاب جراح مجرب بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا انتخاب درست جراح خوب موجب شده که شخص در پایان کار از نتیجه جراحی ابرو نهایت رضایت را داشته باشد .

 

اگر به دنبال تغییرات در چهره خود می باشید می توانید با انجام آسان ترین روش تغییرات شگفت انگیزی را در چهره خود به وجود بیاورید ، با بالاکشیدن ابرو ظاهر خود را بهبود بخشید ، انجام لیفت ابرو به علت های مختلفی صورت می پذیرد که شامل دو دسته کلی می باشد : زیبایی ابرو و یا بازسازی ابرو

با انجام عمل لیفت می توان چروک های پوست در بخش پیشانی و مابین دو چشم را کاهش داده ، هم چنین با انجام عمل کشیدگی ابرو می توان خط اخم و چروک عمودی بین دو ابرو را از بین برد ، هم چنین می توان ابروی پائین و یا افتاده را که در روی پلک فوقانی می باشد را از بین برد .

برای انجام کشیدگی ابرو چندین تکنیک وجود دارد که انتخاب تکنیک مناسب به ارتفاع پیشانی و هم چنین وجود چین و چروک های بین ابرو بستگی دارد اشخاصی که دارای پیشانی بیش از 7 سانتی متر می باشند توصیه می گردد که از روش لیفت ابرو استفاده نمایند زیرا در این روش علاوه بر لیفت ابرو پوست اضافه پیشانی نیز برداشته می شود .

انجام لیف ابرو به اشخاصی که این عمل را انجام داده وضعیت جوان و هوشیاری تر را داده ، این جراحی همزمان با سایر عمل های جراحی می تواند انجام شود .

بهبودی در این روش بسیار سریع می باشد و اشخاص می توانند پس از چند روز به سرکار بازگردند توجه به این نکته ضروری می باشد که به مدت زمان 3 هفته پس از جراحی از انجام فعالیت های سنگین خوداری شود .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر نجف بیگی

 

 

 

 

 

 

پیام خود را بگذارید:

دو × پنج =