لیفت ابرو
جراحی لیفت با نخ,عمل جراحی صورت 0 نظر

لیفت ابرو

لیفت ابرو

از نظر زیبایی در مردان محل ابرو بر روی لبه فوقانی استخوان حدقه چشم می باشد ولی در بانوان این محل بالاتر می باشد و می توان گفت از لبه ی فوقانی استخوان حدقه چشم مختصری بالاتر می باشد ، هم چنان باید قسمت داخلی ابرو کمی پایین تر از قسمت خارجی ابرو باشد . امروزه عوامل متعددی موجب شده که چهره مسن تر به نظر برسد که در این میان ابرو نقش به سزایی در چهره اشخاص دارد.
با بالا رفتن سن نواحی ابرو شروع به افتادن کرده و چشم را به حالت پایین متمایل ساخته که با روش های گوناگونی از جمله لیفت ابرو می توان این مشکلات را حل نمود و شادابی و جوانی را به چهره بازگرداند .
افزایش سن و استرس های مداوم زندگی موجب می شود که علائم پیری به تدریج در صورت ظاهر شوند ، علائم پیری در یک سوم فوقانی صورت مانند پلک ها ، پیشانی ، ابرو بروز می کنند لیفت ابرو وضعیت جوانی و هوشیاری بیشتری را به اشخاص می دهد .
در افرادی که چهره های افتادگی ابرو دارند و کناره های ابروهایشان از حالت معمول و ایده آل پایین تر می باشد ، موجب می شود که چهره غمگین تر و افسرده تر به نظر برسد که با انجام لیفت ابرو میتوان شادابی را به چهره اشخاص بر گرداند .

لیفت ابرو

کاندیدای عمل لیفت می توانند اشخاص زیر باشند :

اشخاصی که ابروهای پایین تر از حد طبیعی پایین تر باشد و چهره آنها به نوعی بیشتر از سنشان نشان داده شده و چهره هایشان غمگین یا خسته به نظر می رسد .
اشخاصی که در ناحیه پیشانی چین و چروک دارند .
اشخاصی که در فاصله بین ابرو دارای چین و چروک های عمودی دارند.
با انجام لیفت ابرو چهره اشخاص جوان تر می شود .

با بالا رفتن سن و بر اثر عوامل متعددی مانند استرس در زندگی به تدریج علائم پیری در صورت اشخاص ظاهر می گردد و موجب می شود نواحی فوقانی صورت مانند پلکها ، ابرو ، پیشانی زودتر از سایر نواحی صورت این علائم پیری بروز کند و پیدایش چین و چروک ها را شامل شود .

انجام لیفت پیشانی و ابرو با دو یا چندین برش می باشد که برش داخل موها و با استفاده از اندوسکوپ پوست نواحی پیشانی و ابرو آزاد شده ، با این روش عضلات بریده می شود و پس از آن پوست اضافه برداشته می شود ، با انجام این روش ها چین و چروک ها که عمیق می باشند و موجب افتادن پوست شده است را بالا برده در نتیجه جوانی و شادابی را به پوست باز می گردانند .

بیهوشی لیفت پیشانی و ابرو چگونه است ؟

بیحسی به شکل موضعی می باشد البته در برخی از موارد بیهوشی عمومی نیز صورت می گیرد .

مدت زمان لیفت پیشانی و ابرو چقدر می باشد ؟

مدت زمان لیفت پیشانی و ابرو تقریبا 2 ساعت می باشد .

نتیجه جراحی لیفت پیشانی و ابرو برای چه مدت زمانی می باشد ؟

حدودا مدت زمان این جراحی 5 سال می باشد .

پس از انجام لیفت توصیه می شود که از کمپرس سرد استفاده نمایند و در زمان استراحت چند بالش در زیر سر خود قرار دهند .

نکته ای را که باید خاطر نشان کرد این می باشد که برای مدت زمان کوتاهی تورم و کبودی پس از جراحی وجود دارد که پس از چند روز برطرف می شود ، بیمار پس از 7 روز می تواند فعالیت های شدید بدنی داشته باشد.

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر نجف بیگی

پیام خود را بگذارید:

17 − 7 =