cosmetic-surgery-mini-abdominoplasty
عمل جراحی زیبایی بدن 0 نظر

جراحی زیبایی مینی آبدومینوپلاستی

 آبدومینوپلاستی مینی

امروزه افراد زیادی به علت نامناسب بودن و بد فرم بودن شکم مراجعات متعددی برای برطرف سازی بیش از اندازه برجستگی شکم و افتادگی های شکم و هم چنین چین های زیادی که در پوست شکم وجود دارد به انجام آبدومینوپلاستی مینی روی می آورند که وجود این معایب موجب می گردد که در زمان نشستن شخص از پوشیدن بسیاری از لباس ها محروم باشد ، هم چنین به علت وجود چین های متعدد در نواحی پوست شکم به دلیل آزاد دهنده بودن این چین ها و نامتعارف بودن این چین ها بیماران را علاقمند می کند که این عمل زیبایی را انجام دهند ، انجام این عمل  تاثیرات بسزایی در ظاهر شخص دارد .

آبدومینوپلاستی مینی که نام دیگر آن تامی تاک کوچک می باشد از جمله عمل جراحی های زیبایی شکم می باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. در این روش پوست اضافی شکم که در ناحیه زیر ناف می باشد را بر میدارند و عضلات مربوط به آن نواحی ترمیم و سفت می شوند .

معمولا توصیه می گردد پس از انجام جراحی آبدومینوپلاستی مینی (تامی تاک) بیمار در منزل استراحت کرده و از انجام فعالیت های سنگین خوداری کرده و به مصرف مایعات بپردازند .

cosmetic-surgery-mini-abdominoplasty

آیا شما کاندیدای مناسبی برای جراحی زیبایی مینی آبدومینوپلاستی هستید؟

بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش می آید که آیا کاندیدای جراحی زیبایی هستند یا نه؟در ارتباط با این موضوع و تصمیم گیری در این مورد لازم است که با یک پزشک متخصص زیبایی مشاوره ای در این زمینه داشته باشید و با وی در ارتباط با جراحی زیبایی و نحوه ی انجام عمل و شرایط آن صحبت نمایید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر آرش نجف بیگی

پیام خود را بگذارید:

19 − هجده =