لیپوماتیک

لیپوماتیک یک روش است که به کمک دستگاه پیشرفته ای چربی های سخت و سفت بدن را بیرون می کشد، لیپوماتیک یکی از روش های مفید برای از بین بردن چربی هایی است که تا کنون قادر به از بین بردن آن ها نبوده اید ، حتما برای شما هم این اتفاق رخ داده است که با وجود رعایت رژیم غذایی و ورزش های مرتب قسمت هایی مانند شکم و پهلو را نمی توانید لاغر کنید و یا اینکه تجمع چربی در بدن شما تنها در یک اندام ایجاد شده است.

لیپوماتیک پهلو و کمر

 

غبغب چربی زیر چانه میاشد که میتوان آن را با روش لیپولیز از بین برد و رفع کرد تخلیه چربی از روش لیپولیز روشی مدرن که امروزه جهت از بین بردن و تخلیه چربی سایر قسمت های بدن نیز انجام میگیرد.

تناسب اندام یکی از مواردی است که مورد توجه افراد قرار گرفته است.برای لاغری و تناسب اندام روش های زیادی وجود دارد.یکی از روش هایی که برای تناسب اندام از آن استفاده می شود لیپولیز است

بزرگ بودن بازو در سنین پایین به علت تجمع جربی و چاقی می باشد ، اما در سنین بالاتر این بزرگ بودن به شکل شل شدن و افتادگی پوست خود را نمایان می کند .

واتر جت یا همان بادی جت می باشد که در واقع لیپوساکشن با فشار آب می باشد که معمولا دستگاه های بادی جت ساخت کشور آلمان می باشد و این دستگاه ها برای انجام دادن عمل لیپولیز نیز مورد استفاده قرار گرفته ، این عمل جراحی بسیار آسان و سرپائی بوده و بدون انجام دادن بیهوشی می باشد

اولترازد این امکان را به بیمار میدهد که چربی های سطحی و چربی های عمقی را از بین ببرد.و باعث میشود فرد در پایان عمل یک شکم صاف و بدون چربی داشته باشد .

لیپوماتیک یکی از روش های جدید برای تناسب اندام است.با استفاده از این روش چربی ها از بدن خارج می شوند و فرد به اندام مورد نظر خود خواهد رسید.از این روش برای از بین بردن چربی های تمام نواحی بدن استفاده می شود و فقط مختص یک ناحیه نمی باشد.

اولتراسونیک

استفاده از گن پس از جراحی لیپوماتیک