لیپولیز سینه
روش های لاغری,عمل سینه,مقالات 0 نظر

لیپولیز سینه

لیپولیز سینه

بزرگ بودن سینه مشکلی شایع در آقایان است ، این مشکل در در افراد جوان بیشتر دیده می شود و در واقع یک بیماری شایع در نوجوانان است ، این مشکل که به دلیل اختلالات هرمونی و تداخلات متابولیکی رخ می دهد باعث تورم و بزرگی سینه در آقایان می شود ، البته ترشح هورمو پرولاکتین نیز می تواند در بزرگی سینه ی آقایان تاثیر گذار باشد.

جراحی ژنیکوماستی

در طی جراحی ژنیکوماستی جراح با استفاده از روش های نوین بزرگی سینه را رفع می کند و در نهایت سایز سینه هارا به میزان عادی کاهش می دهد ، این جراحی سبب می شود تا زیبایی ظاهری فرد حفظ شده و اعتماد به نفس وی افزایش یابد .

لیپولیز سینه

روش جراحی ژنیکوماستی

در این روش از لیپولیز یا لیپوماتیک استفاده می شود که این دستگاه ها به صورت کاملا موضعی و با بی حسی سینه ها قابل انجام است ، لیپوماتیک یا لیپولیز سینه چربی های اضافی ناحیه سینه ی اقایان را بیرون کشیده و باعث کاهش سایز آن می شود .

دقت داشته باشید که لیزر لیپولیز یا لیپوساکشن اولتراسونیک بدون هیچ گونه برش جراحی انجام می شود و در واقع جای بخیه و جراحی برروی بدن باقی نمی ماند . این روش که با ورود میله ای فلزی بسیار نازک به بافت سینه باعث ساکشن سینه می شود و در نهایت منجر به کاهش سایز در طول یک جلسه خواهد شد .فرد بعد از کوچک شدن سینه ها احساس بهتری داشته و اعتماد به نفس وی افزایش می یابد ، همچنین زیبایی ظاهری و تناسب اندام در این جراحی به خوبی محسوس می باشد .

در بسیاری از موارد که فرد دچار درد و تورم شدید در ناحیه سینه شده است نیاز است تا با مراجعه به جراح زیبایی این مشکل را برطرف نماید .

افراد مناسب برای جراحی ژنیکوماستی

  • مردانی که دچار تورم در سینه هستند
  • مردانی که سایز سینه ی آنها بزرگ است
  • مردانی که دچار چاقی موضعی در سینه ها شده اند
  • افرادی که سینه های آنها افتاده است و ظاهر نا خوشایندی دارد .
  • نوجوانانی که از درد در ناحیه سینه و یا بزرگی سینه رنج می برند

 

دوره ی نقاهت

دوره ی نقاهت در کوچک کردن سینه ی آقایان بسیار کوتاه بوده و بیمار بعد از جراحی می تواند به منزل بازگردد ، کبودی و تورم جزئی بعد از جراحی دیده می شود که بعد از مدت بسیار کوتاهی از بین می رود.

 

با تشکر، مدیریت سایت دکتر نجف بیگی

 

پیام خود را بگذارید:

هفده − 17 =