عمل لیفت صورت
عمل جراحی صورت,مقالات 0 نظر

جراحی لیفت صورت

لیفت صورت یکی از روش های نوین برای از بین بردن چین و چروک های پوست و بازگرداندن جوانی و شادابی پوست است.این روش بیشتر مورد استقبال خانم ها قرار می گیرد و عمل لیفتینگ بدین صورت انجام میگیرد که ابتدا با برش قسمت هایی از پوست پوستهای افتاده را کشیده و بدین ترتیب صورت بیمار تا 10 سال جوان تر خواهد شد.بسیاری از افراد در ارتباط با عمل لیفت صورت سوالات بسیاری دارند .ما در این مقاله جواب سوال هایی را که بیشتر افراد در ارتباط با لیفتینگ صورت دارند در اختیار شما قرار خواهیم داد.

یکی از مشکلات و نگرانی های افراد و به خصوص خانم ها افتادگی و پیری پوست صورت است .
ظاهر زیبا نیازمند مراقبت های دشواری است که ممکن است خارج از صبر افراد باشد، بنابراین در شرایطی که فرد دچار افتادگی و پیری پوست شده است جراحی لیفت صورت توصیه می گردد.

جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت کمک می کند تا  گردن و صورت فرد  صاف تر و جوانتر به نظر برسد . دقت در انتخاب پزشک می تواند در  نتیجه جراحی تاثیر گذار باشد .

صورت که در 40 سالگی  شروع به تغییرات چشمگیر می کند رفته رفته علاءم چین و چروک را بروز می نماید، معمولا در این سن خط لبخند شما عمیق شده و چروک هایی در گوشه دهان ایجاد می شود  و پوست گردن دچار افتادگی می شود، جراحی لیفت صورت این افتادگی را جبران کرده و باعث زیبایی آن می شود .

تغییراتی که لیفت صورت ایجاد می کند

لیفت صورت که همان جراحی صورت است باعث جوان سازی صورت و گردن  می شود . لیفت کمک میکند که جین و جروک و افتادگی صورت و گردن از بین برود.

مزایای جراحی لیفت صورت

 • -جراحی لیفت پوست صورت را می کشد و سفت می کند در نتیجه از افتادگی آن جلوگیری می شود
 • -جراحی لیفت فک را بالا کشیده و باعث رفع غبغب می شود.
 • -لیفت باعث می شود چربی گونه بالا کشیده شود.
 • -این جراحی به صاف شدن چین ها در گوشه دهان و خط لبخند کمک می کند.
 • -لیفت میتواند پوست شل گردن را بر دارد و باعث سفتی آن شود.
 • -این جراحی چربی گردن و زیر چانه را برمی دارد.
 • -جراحی لیفت فک را بالا کشیده و باعث رفع غبغب می شود.
 • -لیفت باعث می شود چربی گونه بالا کشیده شود.
 • -این جراحی به صاف شدن چین ها در گوشه دهان و خط لبخند کمک می کند.
 • -لیفت میتواند پوست شل گردن را بر دارد و باعث سفتی آن شود.
 • -این جراحی چربی گردن و زیر چانه را برمی دارد.

عمل لیفت صورت

بیمارانی که از نظر جسمی سالم هستند و این جراحی مخاطره ای برای آنها در بر ندارد.
در ادامه توصیه می شور که :
افراد سیگاری ، باید 2 هفته قبل از جراحی کشیدن سیگار را متوقف کنند.
لیفت صورت از مهمترین جراحی های زیبایی است که می تواند در کمترین زمان بیشترین نتیجه را به فرد بدهد. برخی از بیماران به اشتباه فکر می کنند که این عمل باعث لیفت ابرو می شود اگرچه ابرو و پیشانی بخشی از صورت هستند ، اما بعد از جراحی این ناحیه تحت تاثیر عمل لیفت صورت قرار نمی گیرد.بد نیست بدانید که برای رسیدن به این هدف نیاز به انجام لیفت ابرو دارید ،  لیفت ابرو یک عمل جداگانه است  که میتواند هم زمان یا بعد از جراحی لیفت صورت انجام شود .

ماندگاری جراحی لیفت صورت

این جراحی  معمولا بین 10-7 سال ماندگاری دارد و بعد از این دوره نیز میزان چین و چروک های ایجاد شده بسیار کم  خواهد بود، به یاد ااشته باشید که  قرارگرفتن در معرض نور خورشید؛ سیگار کشیدن، تغییرات قابل توجه وزن و عوامل ژنتیک می توانند ماندگاری لیفت را تحت تاثیر قرار دهد و نیز موجب شود تا چهره شما مقداری افتادگی پیدا کنتد، البته تعداد کسانی که بعد از لیفت دچار این عارضه می شوند بسیار کم است.

برش های لازم برای لیفت صورت

برش ها در اطراف گوش زده می شود و در امتداد انحنای طبیعی لبه گوش به سمت بالا کشیده می شود، البته این برش بسیار ظریف و نازک خواهد بود.
برش تا شقیقه امتداد می یابد و تقریبا 4 سانتی متر است.همانطور که بیان شد
زخم های ایجاد شده بر اثر لیفت بسیار نازک و کوچک بوده و به سرعت محو می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانزد به دکتر نجف بیگی مراجعه نمایید.

پیام خود را بگذارید:

هشت − 4 =