تزریق ژل صورت

ژل ها نوعی از پر کننده های پوستی هستند که که در داخل پوست در نواحی دارای چروک تزریق می شوند و باعث از بین رفتن آنها می شوند. همچنین از تزریق ژلها می توان برای برجسته کردن برخی نواحی مانند لبها و گونه ها و چانه استفاده کرد.

البته این ژلها به صورت دائم و موقت وجود دارند که بسته به شرایط فرد و میزان بودجه هزینه ای خود می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. که میزان اثر این ژلها به صورت موقت از 6 ماه تا 18 ماه متفاوت می باشد و ژلهای دائم حداقل 6 سال ماندگاری دارند.

جنس این ژلها نیز متفاوت می باشد که ژلهای موقت از جنس هیالورونیک اسید یا کلاژن می باشند و نامهایی چون روفیلان و رستیلن و ماتریدکس دارند. ژلهای دائم معمولا جنس پلی اکریل آمید و پلی متیل متاکریلات می باشد و حداقل تا 6 سال ماندگار می باشند و به مرور جذب بدن می شوند.

قبل از تزریق ژل فرد باید مواردی را رعایت کند. به طور مثال از مصرف آسپرین و رقیق کننده های خون و ویتامین E و سیر و خودداری کند. همچنین توصیه می شود حداقل 48 ساعت قبل از تزریق ژل فرد از مسکن ها مثل بروفن و مصرف الکل خودداری کند.

بعد از تزریق نیز فرد باید از ماساژ محل تزریق، گرم کردن و کمپرس گرم برای رفع کبودی خودداری کند( کمپرس سرد مشکلی ندارد). و از انجام فعالیت های سنگین و ورزش و آفتاب گرفتن خودداری کند.
 

تزریق ژل به نوک بینی

زیبایی بینی بدون انجام عمل جراحی با تزریق ژل

یک روش درمانی برای عمل زیبایی بینی ، تزریق از طریق ژل می باشد که برای موارد زیر می توان بدون نیاز به جراحی عمل جراحی بینی را انجام داد

  • بالا بردن یا صاف کردن بینی
  • رفع انحراف پل بینی
  • صاف کردن سر بینی
  • رفع قوز بینی

برای عمل جراحی زیبایی با استفاده از تزریق ژل مصنوعی به اصلاح ظاهر نامناسب بینی پرداخت هم چنین با بهره گیری از این روش می توان سر بینی را گرد نمود .

تزریق ژل به نوک بینی

در واقع تزریق ژل به بینی که یک روش غیر جراحی رینوپلاستی می باشد که بی خطر و غیر تهاجمی می باشد و می توانند جایگزین مناسبی برای عمل جراحی زیبایی بینی سنتی شود ، توجه به این نکته ضروری است که عمل جراحی رینوپلاستی یک روش سنتی و تهاجمی می باشد که ممکن است خطرناک باشد ، در این روش عمل بینی بدون جراحی صورت گرفته و عوارض جانبی جراحی سنتی را به همراه ندارد .

در این نوع روش جراحی بینی نیازی به بی هوشی نیست بلکه شخص هوشیار بوده و می تواند مرحله به مرحله تزریق ژل را مشاهده نماید ، از مهمترین مزیت این روش این می باشد که تورم و کبودی بسیار اندک می باشد و نیازی به استراحت بعد از عمل ندارد هم چنین مختصر کبودی پس از سه روز برطرف می شود .

از دیگر مزیت های این روش به این می توان اشاره نمود که این روش اصلا درد نداشته ، اشخاصی که بینی آنها کمی انحراف داشته باشد و یا دارای بینی های قلاب مانند می باشند بهترین کاندیدا می توانند باشند برای انجام دادن این جراحی باشند و نهایت نتیجه را از این جراحی بدست بیاورند .

ژل ها به صورت قابل جذب بوده و بعد از چند ماه تا یک سال توسط آنزیم هیالورونید از موجود در بدن تجزیه و جذب می شود واکنش حساسیتی بدن نسبت ...

جنس این ژلها نیز متفاوت می باشد که ژلهای موقت از جنس هیالورونیک اسید یا کلاژن می باشند و نامهایی چون روفیلان و رستیلن و ماتریدکس دارند. ژلهای دائم معمولا جنس پلی اکریل آمید و پلی متیل متاکریلات می باشد و حداقل تا 6 سال ماندگار می باشند و به مرور جذب بدن می شوند.

زیبایی بینی بدون انجام عمل جراحی با تزریق ژل یک روش درمانی برای عمل زیبایی بینی ، تزریق از طریق ژل می باشد که برای موارد زیر می توان بدون نیاز به جراحی عمل جراحی بینی را انجام داد